Estetická dermatologie Praha

Estetická dermatologie

Kliknutím na požadovaný zákrok zobrazíte detaily.

Aplikace botulotoxinu

Minimálně invazivní kosmetický zákrok, který se používá k vyhlazení vrásek. Nabízíme ošetření vrásky mezi obočím ( glabelu) , horizontální vrásky v oblasti čela, vrásky kolem očí, vrásky po stranách nosu, zvětšení horního rtu technikou lip flip bez nutnosti aplikaci kyseliny hyaluronové.

Vyplnění vrásek, obnova objemu tváře, zvětšení rtů nebo zlepšení hydratace a celkové kvality pokožky. Tento proces je rychlý, minimálně invazivní a výsledky jsou viditelné okamžitě, s trváním efektu obvykle od několika měsíců do jednoho roku, v závislosti na konkrétním použití a typu použitého přípravku.

Biorevitalizace je estetický zákrok, při kterém se do pokožky injekčně aplikuje kyselina hyaluronová a další revitalizační látky. Tento proces obnovuje hydrataci, zlepšuje elasticitu a strukturu pleti, a podporuje regeneraci buněk, což vede k omlazení a celkově zdravějšímu vzhledu pokožky. Biorevitalizace je efektivní pro zlepšení kvality pleti na obličeji, krku, dekoltu a rukou, s výsledky, které jsou viditelné téměř okamžitě a mohou trvat několik měsíců.

Mezoterapie je minimálně invazivní kosmetický zákrok, při kterém se malé množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších revitalizačních látek injekčně aplikuje. Stimuluje regeneraci buněk, zlepšuje hydrataci, elasticitu a tón pleti, a může být použit k léčbě různých problémů, jako jsou jemné vrásky, celulitida, strie, a vypadávání vlasů. Výsledky jsou často viditelné po několika ošetřeních a mohou přetrvávat několik měsíců.

Tento proces stimuluje regeneraci buněk a odhaluje hladší, mladší a zdravější pleť.

Ošetření žilek dolních končetin sklerotizačním roztokem, známé jako skleroterapie, je minimálně invazivní zákrok.

Ošetření se provádí po předchozí aplikaci znecitlivujícího krému na ošetřovanou oblast.

Nabízíme:

  • Botulotoxin do podpaží
  • Botulotoxin plošky nohou
  • Botulotoxin dlaně

Nevíte které ošetření je pro vás vhodné?
Rádi vám poradíme. Objednejte se na konzultaci

Objednejte se.
Ozveme se zpět

Vyplňte nám prosím základní údaje. Abych se vám mohli zpětně ozvat.

Kontaktní informace
Požadavek
Odesláním fomuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.